Granit küp taş Sarfiyatı Ve Fiyatı

Granit küp taş ebatlarıBergama granit küp taşı satşında hep ileriyi duşunurekten en iyi kadrosuyla satış ve pazarlama konusundada muşterilerimizi hep bir dahaki işlerde bir birimizi unutmamak adına çalışmaktayız. Bergama granit küp taşın yanında bergama granit plaka, bergama granit bordür taşlarıda bulunmaktadır. bergama granit küp taş ebat ve sarfiyatlarını siz degerli web site ziyaretçilerimizle paylaşmaktayız. Bergama granit Küp taş sarfiyatları öncelikle zemin toprak ise kompektörle iyice sıkıştırılması lazım, sıkıştırılmadıgı an ilerleyen aylarda yagmurdan dolayı çökuntu yapa bilir bunun önunu engellemek için en az 4 veya 5 defa kompektörlenmesi lazım.
Eger zemin toprak deyilde beton ise fazla kum olmaması lazım en cok 8 cm, en az 4 cm olması lazım ve bunları yaptıktan sonra döşeme işlemi gerçekleşir. 8x10x10 1ton granit küp taşın kapladığı alan 5.5 m2 dir. 1 ton granit küp taş 600 taş sayıla bilir. Granit küp taş ebatları sıparişe göre çeşitli ebatlarda kesilerek satışa sunmaktayız.

 

Granit küp taş ebatları ve fiyatları aşağıdaki gibidir.

 

  • 8X10X10 Granit küp taşı yurt içi pazarlama fiyatı: 55 tl KDV Hariç olup ocak teslim Fiyatıdır.
  • 6x8x8 Granit Küp taşı yurt içi pazalrma fiyatı: 95 Tl KDV hariç olup ocak teslim fiyatıdır.

 

Önemli Duyuru:√ Granit küp taş uygulama işlerinizide bunla beraber yapmaktayız. granit küptaş uyglumalarınız için Aşagıdaki iletişim adresinden bizlere ulaşa bilirisiniz.

Google den Gelen Aramalar.

  Paroxetine

Bir önceki yazımız olan Granit Küp taş başlıklı makalemizde Granit Küp taş, granit küp taş ebatları ve küp taş ebatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Hayrettin Karadeniz

About Hayrettin Karadeniz

Granit Küptaş Satış ve pazarlamasını yapan

One thought on “Granit küp taş Sarfiyatı Ve Fiyatı

  1. Hayrettin Karadeniz

    Yorumlarınızı ve begenmek için çok mu acizmi siniz.:)= ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>